Gyártástámogató (forgácsolási terület)

Gi Group

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Csatlakozz a gázturbina alkatrészeinek gyártásával foglalkozó budapesti partnercégünk most épülő csapatába! A vállalat GYÁRTÁSTÁMOGATÓ pozícióba azon belül is forgácsolási területre keresi új kollágáit. Jelentkezz és légy részese a fejlődésnek!Ezekkel a feladatokkal fogsz találkozni:
  • Indirekt anyagok munkahelyre történő kiszállítása;
  • SAP és más vállalatirányítási rendszerben történő könyvelés;
  • Raktári rendszer koordinálása és ellenőrzése;
  • Napi együttműködés a műszekvezető kollégákkal;
  • 5S rendszer betartása.
A pozcióhoz tartozó elvárások:
  • Műszaki rajzok olvasása/értelmezése;
  • Forgácsoló szerszámok és karbantartásuk ismerete;
  • SAP, MS Office és más készletkezelő rendszer ismerete;
  • Külföldi betanulás vállalása (megközelítőleg 1 hónap Németországban)!
Mindezért cserébe az alábbiakra számíthatsz:
  • Kiemelkedő jövedelem csomag;
  • 40%-os műszakpótlék;
  • Kiküldetési díj;
  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Szállás a munkahely közelében.
Egyéb információk:
  • 2-3 műszakos munkarend
  • Budapesti munkavégzés

Gi Group

Hasonló állások

  • Gyártástámogató munkatárs

    3DHistech

    • Budapest XIV. ker
    Bevezető A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat. Feladataid le…
    • 5 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Gyártástámogató mérnök (Technológus)

    3DHistech

    • Budapest XIV. ker
    Elvárt képességek önálló munkavégzés Szükséges nyelvtudás angol Bevezető A technológia csapat tagjai sokrétű munkát látnak el, hiszen cégünknél ők alkotják a hidat a fejleszt…
    • 5 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Elektromos gyártástámogató / Elektronikai technikus

    Procter & Gamble

    • Csömör, Pest
    Job Location Csomor Job Description FELADATAID: Gyártósori elektromos rendszerek és alkatrészek tervszerű megelőző karbantartása Gyártás során felmerülő elektromos hibák dia…
    • 18 napja