Ügyvezető asszisztens

Mihalek Vezetői Tanácsadó

  • Budapest Szentendre, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Vállalatunk egy európai tűzjelzőrendszereket fejlesztő és gyártó nemzetközi vállalat, amelynek a magyarországi műszaki tanácsadó, kereskedelmi leányvállalatához keressük új kollégánkat. Leendő munkatársunk az ügyvezető igazgató közvetlen munkatársaként támogatja a vezető munkáját.FeladatokAz ügyvezető napi munkájának támogatása,
A projektekhez kapcsolódó Excel kimutatások, riportok, PPT prezentációk összeállítása,
Az iroda napi működésének adminisztratív és operatív támogatása,
Az iroda műszaki üzemeltetőjével, kertésszel, irodaszer beszállítókkal való kapcsolattartás,
Autóflotta, telefonflotta, biztosítások kezelése
Egyéb irodai asszisztensi feladatok ellátása;
Kimenő és bejövő dokumentumok időben történő feldolgozása
Bejövő és kimenő levelek rögzítése/lefűzése.
Kapcsolattartás az anyavállalattal angol nyelvenElvárásokKözép vagy felsőfokú végzettség
Magabiztos MS Excel felhasználói ismeretek
Magabiztos felhasználói ismeretek MS Office alkalmazásokban (Excel, PPT)
Magabiztos angol nyelvtudás, szóban, írásban
Proaktív, pontos, precíz, önálló munka
Kiváló problémamegoldó képesség
Jó kommunikációs készség
B kat. jogosítványElőnyt jelentMűszaki területen tevékenykedő vállalatnál szerzett hasonló tapasztalatAmit kínálunkKihívásokkal teli, változatos és önálló munkavégzés
Biztonságos háttér, hosszútávú elköteleződés
Kellemes munkakörnyezet
Jó hangulatú, családias cég
Anyagi és szakmai megbecsülésMunkavégzés helye: Budapest, III. kerület

CV Online