Projekt tanácsadó

MBH Bank

  • Budapest XI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 22 napja
Pozíciócsoport:ProjektmenedzsmentKarrierszint:Tapasztalattal rendelkezőMunkavégzés helye:Budapest - XIMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőAz MBH Bank Magyarország egyik vezető hitelintézete. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával.Célunk, hogy érthető, emberközeli és szerethető élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.Az MBH Bank tagjaként az MBH Consulting Zrt. az európai uniós és hazai fejlesztési támogatások eredményes felhasználásához kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások teljes palettáját kínálja kis-, közép- és nagyvállalati ügyfelei részére. A több mint 68 éves MBH Bank mintegy negyvenezer vállalati ügyfelével stabil, megbízható hátteret biztosít tevékenységünkhöz.Miben számíthatsz ránk?Fontos számunkra, hogy kollégáink minden élethelyzetére megfelelő választ találjunk, hogy tudják, számítunk rájuk és ők is számíthatnak ránk. Ezért különösen büszkék vagyunk a generációs sokszínűségi stratégiánkra, amely a pályakezdőktől a családalapító fiatalokon át a 60 év feletti korosztályig egyedi igényeknek megfelelő megoldásokat kínál, így képzési és készségfejlesztési palettát, közösségi élményeket és személyre szabott juttatásokat.Milyen feladatokban számítunk rád?
  • Pályázati projekt-előkészítésben, projekttervezésben és ütemezés előkészítésében
  • Pályázatokhoz esetlegesen csatolandó tanulmányok elkészítésében
  • Pályázati dokumentáció teljes körű kidolgozásában
  • Pályázat pénzügyi tervének elkészítésében
  • Ügyfelek és érintettek pályázati adatszolgáltatásának koordinálásában
  • Kapcsolattartásban - kommunikáció az ügyfelekkel, alvállalkozókkal, további érintettekkel
  • Megbízó munkatársainak felkészítésében az együttműködésre
  • Munkafolyamatok és ütemtervek kialakításában
  • Támogatási szerződés megkötésének tanácsadói támogatásában
  • Közbülső jelentések és a záró beszámoló elkészítésében
  • Pénzügyi menedzsment, a végső pénzügyi elszámolás elkészítésében
  • A helyszíni ellenőrzéseken való részvételben
  • Szerződésmódosítási folyamat támogatásában
  • Közbeszerzési eljárások felügyeletében
  • Külső partner által elkészített dokumentációk minőségbiztosításában
  • Pályázati projektek banki finanszírozásához kapcsolódó keresztértékesítési feladatok elvégzésében
Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?
  • Az európai uniós és hazai pályázatok készítése és projektmenedzsmentje területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalatra
  • Felsőfokú gazdasági végzettségre
  • Proaktív és eredményorientált attitűdre
  • Önálló, hatékony és precíz munkavégzésre való hajlandóságra
  • Kiváló kommunikációs készségre
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretekre
Mi jelenthet előnyt a pályázatod során?
  • Vidékfejlesztési programhoz kapcsolódó pályázatok lebonyolításában való közreműködés, illetve ezen a területen szerzett ügyfélkapcsolati, pályázatkészítési és projektmenedzseri tapasztalat
  • Kereskedelmi banki termékek és folyamatok ismerete
  • Vállalati pénzügyek alaposabb ismerete
Miben számíthatsz még ránk?
  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz

MBH Bank