Kiemelt privát banki tanácsadó (Pécs)

OTP Bank

  • Pécs, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
OTP Private Banking Kiemelt Privát Banki Főosztálya
Kiemelt Privát Banki Tanácsadó
munkatársat keresFeladatok:
  • A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása, rendszeres és aktív kapcsolattartás
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év befektetési-, minimum 2 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Tárgyalási, prezentációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldó képesség
Előny:
  • Befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés (EFFAS, CFA, stb.)
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, együttműködő közeg
  • Magyarország legnagyobb bankja által biztosított stabil háttér
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőségeket
Munkavégzés helye: Pécs

OTP Bank