CNC forgácsoló

Randstad

  • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Autóipari alkatrészek és mechanikai részegységek gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresem az új CNC gépkezelő kollégát a Jászberényi üzembe, ahol a családias légkör mellett remek lehetőség nyílik a szakmai fejlődésre és karrierépítésre.Fanuc és Siemens vezérlésű CNC gépek folyamatos működésének biztosítása
Beállítások, szerszámcserék
Szükség esetén korrekciók elvégzése
Gyártás során az alkatrészek mérése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel
Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerbenElvárások / RequirementsCNC gépkezelői szakmai képzettség
Fémiparban, CNC operátorként szerzett szakmai tapasztalat
Mérőeszközök és mérési technikák ismerete
Precíz és pontos munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása
A jelentkezésnél előnyt jelent:CNC hosszesztergák ismerete, forgácsoló gépek ismeret
Autóipari tömeggyártásban szerzett tapasztalatAmit nyújtunk / BenefitsStabil, családias vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, versenyképes bér!
Határozatlan idejű munkaszerződés.
SZÉP kártya havi nettó 30.000 Ft
Havi jelenléti bónusz
Túlóra vállalásánál extra bónusz juttatás
Év végi hűségbónusz
Bejárás támogatás
Dolgozói ajánlási program
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Tiszta, rendezett munkakörülmények

CV Online

Hasonló állások

  • CNC gépkezelő

    HPO HUNGARY KFT.

    • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
    • 3.300 Ft/óra
    Fanuc és Siemens vezérlésű CNC gépek folyamatos működésének biztosítása Beállítások, szerszámcserék Szükség esetén korrekciók elvégzése Gyártás során az alkatrészek mérése ellen…
    • 11 napja
  • CNC gépkiszolgáló, élhajlító

    Trenkwalder Group

    • Tápiószőlős, Pest
    munkadarab rajz előkészítése, adatok egyeztetése beálló darab gyártása rajznak megfelelően gyártás közben előírt ellenőrzések elvégzése, dokumentálása, szükség esetén méretek utá…
    • 2 hónapja
  • CNC megmunkáló

    MÁV

    • Jászkisér, Jász-Nagykun-Szolnok
    Mindig is szerettél volna vasúti környezetben dolgozni? Ha így van, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba. Új munkatársunk feladatai lesznek CNC vezérlésű szerszámgépek k…
    • 1 hónapja