Környezetvédelmi Mérnök

Hays

  • Komárom-Esztergom
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Az Ön új pozíciója:Környezetvédelmi engedélyek megszerzése (légköri, hulladék, szennyvíz, vegyi anyagok)
Helyszíni vizsgálatok elvégzése
Megelőző környezetvédelmi akciók szervezése; kapcsolattartás a megfelelő szakhatóságokkal
Agyári, környezetvédelmimérési pontok eredményének analízise, feldolgozása és a szükséges intézkedések megindításaMire van szüksége a sikerhez?Felsőfokú környezetvédelmi mérnök végzettség
2-3 év szakirányú tapasztalat
Angol kommunikációs készségAmit partnerünk kínál nekedCafeteria
Bejárási támogatás
Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör

CV Online

Hasonló állások

  • Környezetvédelmi Mérnök

    T-HR

    • Komárom, Komárom-Esztergom
    A sütikre a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez, így pl. a biztonságos bejelentkezéshez, a képek betöltéséhez, illetve a süti preferenciák beállításához van szükségünk. A web…
    • 2 hónapja
  • Karbantartó mérnök

    Veolia Water Technologies & Solutions

    • Oroszlány, Komárom-Esztergom
    A munkakör célja: A munkakör célja a hozzá tartozó uniton belüli csapat mátrix vezetésével (területi karbantartási specialista, TMK karbantartók, villamos/gépész karbantartók, gé…
    • 2 hónapja
  • Karbantartó mérnök

    Veolia Water Technologies & Solutions

    • Oroszlány, Komárom-Esztergom
    A munkakör célja: A munkakör célja a hozzá tartozó uniton belüli csapat mátrix vezetésével (területi karbantartási specialista, TMK karbantartók, villamos/gépész karbantartók, gé…
    • 2 hónapja