Szerszámkészítő (lakatos)

Hübner Group

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Az idén 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.Szerszámkészítő (lakatos)
Feladatai:Extruziós szerszámok készítése rajzok és skiccek alapján, (mintaellenőrzésre / bemintázásra alkalmas extrudált gumiprofilok készítéséhez).
Oszlopos fúrógép és más fémmegmunkáló gépek kezelése, forgácsolás, marás, reszelés, hegesztés lánggal (CO), forrasztás.
Extruziós és fröccsöntő szerszámok javítása, optimalizálása.
Gumifeldolgozó-gépek kezelése: extruder, befecskendező présgép.
Önálló munkavégzés utasítások, rajzok és skiccek alapján.
Minőségi szabványok és határidők betartása.Elvárásaink:Szerszámkészítő lakatos vagy lakatos végzettség.
Gyakorlati szakmai tapasztalat, jó kézügyesség és improvizációs készség.
Biztos rajzolvasás és mérőműszerek precíz használata.
Elkötelezettség, csapatszellem és 3 műszakos munkarend vállalása.Előnyt jelent:Szikraforgácsoló (NC-vezérlés) kezelése, programozása, valamint rajzprogramok (AutoCad, Catia és Inventor) gyakorlati ismerete.
Gyalogkíséretű emelőgép-jogosítvány és -gyakorlat.Amit kínálunk:Hosszútávú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
Széleskörű juttatási rendszerSZÉP-kártya,
Havi prémium, 13.havi fizetés
Saját buszjárat számos településről,
Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
Beiskolázási támogatás.JELENTKEZÉS MÓDJA:A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk. Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

CV Online