Lakatos munkatársat keresünk (nettó 625.000 Ft) Lakatos

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • 525.000-625.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Lakatos munkatársat keresünk, aki a következő feladatok elvégzésében fog részt venni:
  • Fémszerkezetek gyártása, hegesztése
  • Gépek és berendezések javítása, karbantartása
  • Rajz alapján történő munkavégzés
A munkakörhöz elvárjuk a következőket:
  • Lakatos végzettség
  • Hegesztési ismeretek
  • Acélszerkezetek gyártásában és hegesztésében szerzett tapasztalat
  • Rajz alapján történő munkavégzési képesség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Precizitás, megbízhatóság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, nettó 525.000-625.000 Ft között
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
Ha ezen a területen szeretnéd kamatoztatni a tudásodat és tapasztalatodat, akkor jelentkezz hozzánk!Fényképes önéletrajzod a job.orange.house@gmail.com címre küldheted.Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 625.000 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Lakatos
Extrák: Munkába járás támogatása
Feladás dátuma: 2024.01.29
Eddig megtekintették 13 alkalommal

Apróhirdetés ingyen