Process Engineer

Dana

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A munkakör célja:A vállalat elektromos hajtások - motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási folyamatok működtetése.Főbb feladatok:
  • Új termék bevezetési projectek támogatása az APQP és a belső standardok szerint;
  • Futó gyártás teljesítménymutatóinak nyomon követése, elemzése, intézkedések meghozatala (OEE, ciklusidő, szerszám élettartam);
  • Minőségbiztosítási követelmények teljesítése, aktív részvétel a problémák elemzésében, 8D folyamat támogatása;
  • Aktív részvétel fejlesztési projectekben, Lean eszköztár üzemeltetése, időelemzés, hatékonyságfejlesztés;
  • Beruházások, fejlesztések felügyelete, kapcsolattartás a berendezés beszállítókkal;
  • Gyártósor hatékonyságának fejlesztése, új technológiák bevezetése, automatizálás, robotika;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
Elvárások:
  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Precíziós autóipari termékek összeszerelésében jártasság;
  • Tapasztalat hibaelhárítással, hibaanalízissel kapcsolatban;
  • Műszaki rajzok olvasása és megértése;
  • Tapasztalat autóipari dokumentációs rendszerek használatában (FC, CP, FMEA, WI);
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló, precíz feladat elvégzés;
Amit leendő munkaadója kínál:
  • Multinacionális vállalati kultúra megismerése;
  • Fiatalos, lendületes, motivált csapat;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Kedvezményes étkezési lehetőség;
Join our team of 40,000 problem solvers who are fostering a culture of innovation by leveraging the diverse perspectives of our global team. We believe in facing challenges head-on by finding opportunity and uncovering possibility, where roadblocks and barriers become targets instead of obstacles. We are One Dana with limitless opportunity.Our Values
  • Value Others
  • Inspire Innovation
  • Grow Responsibly
  • Win Together

Dana