Közbeszerzési szakértő - beszerzési módszertan

MÁV

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A Beszerzési, környezetvédelmi és szállítási üzletág fő feladata a központosított szolgáltatások biztosítása megbízói tevékenységének ellátásához, különösen a MÁV-VOLÁN-csoport részére. A központosított szolgáltatások közé tartozik a beszerzések, közbeszerzések teljeskörű lebonyolítása.Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a társasági szinten stratégiai jelentőségű, kiemelt, uniós értékhatárt elérő, többségében integrált (közös ajánlatkérés keretében megvalósuló) közbeszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása (különösen közbeszerzési dokumentumok elkészítése, Elektronikus Közbeszerzési Rendszer és központosított közbeszerzési portálok kezelése, a bírálóbizottság munkájának koordinálása és közbeszerzési szakértelem biztosítása, közbeszerzési szempontú közműködés a közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó döntések meghozatalában)
  • közbeszerzési szerződések és azok módosításainak előkészítésében és véleményezésében történő közreműködés
  • a közbeszerzési vonatkozású jogszabályok naprakész ismerete, a jogszabálymódosítások figyelemmel kísérése
  • jogszabálykutatás, közbeszerzési állásfoglalások készítése
  • csoportszintű beszerzési módszertanok bevezetésében, felügyeletében, harmonizációjában történő közreműködés, beleértve az egységes beszerzési eljárásrend kialakítását
  • a feladatellátáshoz kapcsolódóan napi szintű kapcsolattartás vállalatcsoporton belül és kívül, illetve különböző hatóságokkal
  • a feladat ellátásához kapcsolódó adatszolgáltatási és nyilvántartási kötelezettségek teljesítése, határidők betartása
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • felsőfokú végzettség
  • ajánlatkérői oldalon, közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett, legalább három év szakmai tapasztalat
  • elektronikus közbeszerzési rendszer, központosított közbeszerzési portálok felhasználói szintű használatában szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű MS Office programok (különösen Word és Excel) ismerete
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság és képesség
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • elemzőkészség
  • problémamegoldó készség
  • rendszerszintű gondolkodásmód
  • kiemelkedő precizitás
  • lényeglátás
Előnyként értékeljük
  • jogi és/vagy közbeszerzési referens és/vagy közbeszerzési szakjogász végzettség
  • nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat
  • uniós forrásból megvalósuló közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat
  • sajátos beszerzési módszerek alkalmazásában (elektronikus árlejtés alkalmazása, keretmegállapodások megkötése, dinamikus beszerzési rendszerek felállítása) szerzett szakmai tapasztalat
  • kétszakaszos (különösen: meghívásos, tárgyalásos) közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat
  • közös ajánlatkérés keretében megvalósuló közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
  • rugalmas munkaidő
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016 Ft/hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000 Ft/hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adGyergyói-Szabó Réka Angéla +36 (30) 168 0035Jelentkezés határideje2024. 03. 31.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV