Karbantartó (nappalos műszak)

Detki Keksz

  • Halmajugra, Heves
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • a termelő területen a folyamatosan fejlődő, automatizált élelmiszeripari berendezések működésének biztosítása
  • általános technológiai- és épület-üzemeltetési karbantartás
  • tervszerű karbantartások elvégzése
  • eseti hibák, üzemzavarok legrövidebb időn belüli elhárítása
  • folyamatos fejlesztések támogatása
  • minimum középfokú műszaki végzettség (automatizálási/elektrotechnikai/erősáramú berendezés szerelő/villanyszerelő területen)
  • termelő területen szerzett karbantartási tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kreatív gondolkodás, jó hibakereső képesség
  • az alapbéren felül számos juttatás elérhető közvetlenül a belépéstől:
  • mozgóbér (egyéni teljesítmény)
  • motivációs bér (csapat teljesítmény)
  • SZÉP-kártya
  • dolgozói kártya kávéautomatához
  • motivációs bérelem, extra bónusz, egyéb természetbeni juttatások
  • támogató szakmai háttér, új technológiák megismerésének támogatása
  • stabil, hosszú távú, bejelentett munkaviszony, saját állományba történő felvétel
  • céges buszjárat Gyöngyösről
  • munkába járás támogatása (üzemanyag hozzájárulás: 30 Ft/km, távolsági bérlet térítés: 100%)
  • fizetett munkaközi szünetek (összesen 40 perc)
  • szabad hétvégék
  • 8-16 óráig tartó munkaidő
  • modern és rendezett munkakörülmények
  • csapatépítő rendezvények
  • vásárlási kedvezmény

Profession

Hasonló állások

  • KARBANTARTÓ MÉRNÖK_Visonta

    Jobmax

    • Visonta, Heves
    gyártás/termelés/építőipar Magyarország legmodernebb búzafeldolgozó gyárába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra: Karbantartó mérnök Munkavégzés helye: Visonta/Heves m…
    • 9 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Villamos karbantartó (Visonta)

    Work Force

    • Visonta, Heves
    Szükséges nyelvtudás Magyar Egyéb villamos karbantartó villamosság bánya villanyszerelő üzemeltetés energetikai karbantartás gépkarbantartás Rövid leírás Az MVM Mátra Energia…
    • 12 napja