Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
A DXN egy dinamikusan fejlődő vállalat, amely magas színvonalú szolgáltatást nyújt ügyfeleinek a táplálékkiegészítő iparág területén. Az elégedett ügyfelek számára való elkötelezettségünk központi szerepet játszik vállalkozásunkban, ezért olyan lelkes és elhivatott ügyfélszolgálati munkatársat keresünk, aki csatlakozna csapatunkhoz a Budapesten lévő Váci úti irodánkba.Feladatok:
  • Személyes, telefonos és e-mail alapú ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Ügyfelek kérdéseinek és problémáinak gördülékeny kezelése és megoldása
  • Az értékesített termékek számlázása
  • Az ügyfeleknek a termékekről és szolgáltatásokról történő tájékoztatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal
Elvárások:
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kiváló ügyfélorientáltság és empátia
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség magyar nyelven, előnyt jelenthet az angol nyelvismeret
  • Rugalmasság és képesség a csapatban való együttműködésre
  • Előnyt jelent legalább 2 éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Ötnapos (hétfőtől péntekig) munkaidő
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jó csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költség térítés
  • Ingyenes kávé és ásványvíz fogyasztás
Ha érdeklődsz a pozíció iránt és úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti követelményeknek, várjuk jelentkezésedet! Kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat nettó munkabér igényed megjelölésével, és egy rövid motivációs levelet az ildi@dxn.hu e-mail címre. Ne habozz, mert lehet, hogy Te leszel a csapatunk következő tagja, és együtt segíthetünk ügyfeleink színvonalas kiszolgálásában.

Állásportál