Takarító

Pannon-Work

  • Pécs, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
PécsÉlelmiszeripar/MezőgazdaságKözép-Európa vezető kutya és macska eledel, jutalomfalat és fogtisztító gyára. Erőteljes nemzetközi jelenlét, dinamikus fejlődés és folytonos innováció jellemzi.Főbb feladatok
  • Kézi takarítás
  • A gyárterület és a termelésben részt vevő gépek takarítása
  • Nehéz fizikai munka
Munkakör betöltésének feltételei
  • Érvényes tüdőszűrő eredmény
  • Jó fizikum
  • Megbízhatóság
Amit megbízónk kínál
  • 1 műszakos munkarend
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkarend
  • Alapbér+ egyéb juttatások
  • Útiköltség támogatás: megyebérlet térítés 100%-ban, vagy 30 Ft/km
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Takarításban szerzett tapasztalat
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work