Humánerőforrás-gazdálkodó ügyintéző

Heim Pál Gyermekkórház

  • Budapest VIII. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkakör: Humánerőforrás-gazdálkodó ügyintéző
Feltétel: Legalább középfokú szakirányú képesítés
Előny: KIRA és ORGWARE program ismerete, legalább 1 év gyakorlat
Feladat:
  • Társadalombiztosítási ellátásokkal, nyugdíjas munkavállalókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a Magyar Államkincstár dolgozóival
  • Jövedelem kiegészítések igénylése, elszámolása
  • Foglalkoztatáshoz tartozó munkaügyi feladatok ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (mozgóbér, szabadság és távollétek jelentése, nem rendszeres kifizetések rögzítése, letiltások kezelése)
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okirat(ok) másolata
Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
Benyújtás határideje: Közzétételtől számított 15 nap
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
Elektronikusan:
Elbírálás határideje: Benyújtás határidejét követő 8 napon belülBérezés: Kiemelt bérezésAz állás a pályázat elbírálását követően, orvosi alkalmasság esetén azonnal betölthető.A jogviszony létesítésének feltétele továbbá a 2020. évi C. tv.2.§ (4)-(6) bek. szerinti érvényes erkölcsi bizonyítvány.

Heim Pál Gyermekkórház

Hasonló állások

  • Anyag- és fogyóeszköz gazdálkodó

    Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

    • Budapest IX. ker
    Logisztika, beszerzés beszerző Az anyag- és fogyóeszköz gazdálkodó feladatkörei: · A tárgyi eszközöket nyilvántartásba veszi a Forrás SQL programban, rögzíti az állományváltozá…
    • 5 napja
  • Pénzügyi ügyintéző

    Heim Pál Gyermekkórház

    • Budapest VIII. ker
    Munkakör: Pénzügyi ügyintéző Feltétel: Pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség vagy közgazdasági szakközépiskolai végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Előny: …
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés