Mechanikus karbantartó

Trenkwalder Group

  • Berhida, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gépek, szerszámok karbantartása
  • Termelő gépek technológiájának beállítása, módosítása
  • Karbantartási feladatok és alkatrészfelhasználás dokumentálása
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete, szerelésükben való jártasság
  • Műanyaggyártó vállalatnál szerzett karbantartói szakmai tapasztalat (3+ év)
  • MS office felhasználó szintű ismerete
Előnyt jelent :
  • Tűzvédelmi szakvizsga,( ha nincs meg a cégnél lerakható)
  • Targoncavezető jogosítvány (3324)
  • Cafeteria: Br. 22.000Ft/hó
  • 13. havi fizetés
  • Céges telefon
  • Csatlakozási bónusz
  • Mozgóbér : Br. 80.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék: 40%
  • Vasárnapi pótlék: 50%
  • Üzemanyag támogatás: 30Ft/km+extra gépkocsi támogatás
  • Családias légkör
Elérhetőség:+36204746284veszprem@trenkwalder.comIrodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)