Mechanikus karbantartó - Nemesvámos

  • Nemesvámos, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Feladatok:Hibaelhárítási,javítási tevékenység elvégzése a gyártóberendezéseken,Főkéntmechanikus hibák elhárításaRészvételúj gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésébenGyártásbiztosításaKarbantartásidokumentációk vezetéseElvárások:Géplakatos/ gépi forgácsoló/ mezőgépész végzettségErősmechanikai ismeretekKészenlétvállalásaHáromműszakos munkarend vállalásaElőny:Egyetemesgépek karbantartásában szerzett tapasztalatA munkáltató ajánlata:13. havi fizetés
Cafeteria
Éves bónusz
Munkábajárás támogatása
Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
Nemzetközi multinacionális környezet
Vállalati rendezvények
Szakmai kihívás, fejlődési lehetőségA munkavégzés helye:NemesvámosA munkáltató profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba.

CV Online