Műszaki előkészítő (elektromos terület)

WHC

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok
  • A Hard FM menedzser munkájának támogatása
  • 10 fős villanyszerelő csapat koordinálása
  • Eseti megrendelések kezelése
  • Az épület műszaki állapotának felügyelete
  • A jogszabály által előírt és az üzemeltetés szempontjából szükséges átadás-átvételek és ellenőrzések megszervezése.
  • Projekt műszaki dokumentációs rendszerének összeállítása és naprakészségének biztosítása
  • Hibák és hiányosságok megállapítása az épületeken, gépészeti berendezéseken vagy külső létesítményeke
  • Hibák rögzítése és a hibaelhárítás követése a CAFM/FMHD/IÜTR-rendszerben.
  • Karbantartási tervek egyeztetése az alvállalkozókkal, megrendelőkkel, annak rendszeres időközönkénti (heti, havi) ellenőrzése, illetékességi területén a jobbító intézkedés megtétele, illetékességi területén kívül jelzés a közvetlen felettes felé.
Elvárások
  • Min. középfokú műszaki (villamos) végzettség
  • vezetői készségek
Ajánlatunk
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

WHC