Gyakornok (Határozott időre)

Budapesti Gazdasági Egyetem

  • Budapest XIV. ker
  • 2.000 Ft/óra
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Pozíciócsoport:Hallgatói FoglalkoztatásKarrierszint:nem igényel tapasztalatotMunkavégzés helye:Budapest, 14. kerület Buzogány utcaMunkavégzés jellege:DiákCSATLAKOZZ A BGE KÖZÖSSÉGÉHEZ!A Budapesti Gazdasági EgyetemKözpontOktatási Központ határozott időre májustól júliusiggyakornokot keres.Munkahelyünk bemutatásaA Budapesti Gazdasági Egyetem Magyarország legnagyobb üzleti közössége, melynek Oktató Képzési és Fejlesztési Irodája gyakornokot keres.Egyetemünkön a jövő gazdasági szakembereit, sikeres vállalkozóit, menedzsereit és vezetőit képezzük. Víziónk, hogy Közép-Európa egyik vezető - nemzetközi szinten is elismert - üzleti egyetemévé váljunk, amelynek eléréséért három karunkon több mint 700 munkatársunk dolgozik. A hazai és nemzetközi munkaerőpiac által elvárt tudást nyújtó képzéseinket 90 országból érkező mintegy 19.000 hallgatónk számára közel 400 oktatónk biztosítja, akik egyúttal inspiráló tudományos és szakmai közösséget is formálnak. Büszkék vagyunk hallgatóinkra, képzéseinkre, kutatási tevékenységünkre és munkatársainkra. Örülnénk, ha Te is csatlakoznál az Egyetemünk közösségéhez!Itt a helyed, ha
  • A tanulmányaid során elsajátított ismereteidet a gyakorlatban is kipróbálnád és egyúttal szeretnéd megismerni Magyarország első számú üzleti egyetemének belső működését,
  • támogató szakmai közegben és egy szuper közösségben dolgoznál,
  • mentorra vágysz, aki személyesen segíti a csapatba és a munkába való beilleszkedésedet,
  • szakmai networköt építenél 700 fős sokszínű tudományos és szakmai közösségünkben vagy magyar és nemzetközi üzleti partnereink körében,
  • növelni szeretnéd elhelyezkedési esélyeid a munkaerő-piacon a diplomád megszerzése után.
Milyen feladatokra kérünk fel?
  • Felvételizett hallgatók adminisztrációja:
  • dokumentumok tartalmi és formai ellenőrzése,
  • megfeleltetés intézményi szabályrendszernek,
  • kapcsolattartás a jelentkezőkkel e-mailen és telefonon,
  • dokumentum menedzsment feladatok, elektronikus iktatások végzése.
Mi szükséges feltétlenül a jelentkezésedhez?
  • Hazai felsőoktatási intézményben aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton,
  • alapképzésen legalább két lezárt félév,
  • legalább heti 20 munkaóra vállalása,
  • számítógépes programok magabiztos használata (Excel, World, PowerPoint, képszerkesztés).
Kompetenciák, amik fontosak a munkakör betöltéséhez:
  • nyitottság, rugalmasság,
  • együttműködő személyiség,
  • alapos, precíz munkavégzés.
Mennyi a gyakornoki bér? * Bér: bruttó 2000 Ft/óra,
  • 25 éves korig adó- és járulékmentes az óradíj.
Mi történik jelentkezésed után?A beérkezett önéletrajzok szűrését követően a kiválasztás személyes vagy online interjú alapján történik. Sikeres pályázat esetén a foglalkoztatásod iskolaszövetkezeten keresztül valósul meg. Minden jelentkezőt értesítünk a kiválasztási folyamat eredményéről.Loading…JelentkezésMég nem jelentkeztem korábban az Egyetem álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat