Villamossági járműszerelő

MÁV

  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
A retro manapság újra divatossá vált. Ha szeretnél haladni a korral, nálunk járműszerelőként a műhelyekben hamar megtapasztalhatod ezt az életérzést.Új munkatársunk feladatai lesznek
  • vasúti kocsik vizsgálata, hibafeltárása, javítása,
  • a vasúti kocsik egyes alkatrészeinek ki- és beszerelése, javítása
  • gyenge- és erősáramú járművillamossági berendezések, kapcsolók, készülékek és részegységek szerelése, karbantartása, minősítése és dokumentálása
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú állami iskolai végzettség (pl. villanyszerelő, villamosgép szerelő vagy egyéb járművillamossági szerelő, elektronikai műszerész)
  • orvosi alkalmasság
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
Munkavégzés helyeSzolnokMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adMajor Krisztina +36 (30) 700 5712Jelentkezés határideje2024. 04. 30.Vállalati bemutatkozóA MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

MÁV

Hasonló állások

  • Járműszerelő GYHF

    MÁV

    • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
    A vonat nem vár, de mi téged igen, ha szeretnél egy profi csapat tagjává válni! Téged várunk, ha van már tapasztalatod és megfelelő végzettséged. Hozd magaddal a szaktudásodat, mi …
    • 16 napja
  • Jegykiadó automata üzemeltető technikus

    MÁV

    • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
    Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközpo…
    • 1 hónapja
  • Karbantartást támogató munkatárs

    HRC Group

    • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
    Szolnok Irodai Karbantartó, Szervizes Munkahelyi tapasztalattal rendelkező Angol Szolnok környéki partnercégünkhöz keresünk Karbantartást támogató munkatársat. Főbb fel…
    • 1 hónapja