Villanyszerelő

WHC

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Győr-Moson-Sopron megyei épületüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk az alábbi munkakörbe munkatársat: VillanyszerelőFeladatok
  • 20kV és 0,4kV-os berendezések karbantartása
  • transzformátorok, közép és kisfeszültségű kapcsolóberendezések megelőző és tervszerű karbantartása
  • a hozzá tartozó védelmi berendezések kezelése
Elvárások
  • végzettség: erősáramú
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • 12 órás munkarend vállalása
Ajánlatunk
  • tapasztalattól függő kiemelt bérezés
  • mozgóbér
  • béren kívüli juttatás
  • izgalmas feladatok
  • fejlődési lehetőség

WHC

Hasonló állások

  • Villanyszerelő napelemes rendszerekhez

    Ár: 0 Ft Villanyszerelő napelemes rendszerekhez (m/w/d) Feladatok Professzionális villanyszerelés (AC/DC oldali) és napelemes rendszerek üzembe helyezése Akkumulátor és inv…
    • 1 hónapja
  • Villanyszerelő

    Trenkwalder Group

    Szakmunka, fizikai munka, Gyártás, műszaki terület, Karbantartás, szerviz villanyszerelő, elektroműszerész…
    • 1 hónapja