Pénzügyi vezető

B-ANGEL Kft.

  • Piliscsaba, Pest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
  • Pénzügyi csapat (2fő) munkájának irányítása
  • Pénzügyek napi szintű nyilvántartása
  • Kimutatások készítése
  • Pénzügyi és könyvelési folyamatok koordinálása
  • Könyvvitelben való aktív részvétel
  • Szakirányú pénzügyi és számviteli végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • MS Office haladó szintű ismeretek
  • Jó probléma megoldó készség
  • Precizitás, megbízhatóság terhelhetőség
  • Adózási ismeretek
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkörrel rendelkező közösség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Változatos munkakör

Profession

Hasonló állások

  • Pénzügyi vezető

    • Budapest II. ker
    A vezérigazgatóval és a felső vezetéssel együttműködve létrehozza és felügyeli a pénzügyi tervezési folyamatot, beleértve a költségvetést, az előrejelzéseket és az eltéréselemzést …
    • 10 napja
  • Vezető pénzügyi munkatárs

    Csonka es Fiai Uvegtechnikai Kft.

    • Budapest XIII. ker
    Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása Vevői és szállítói számlák nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben Házipénztár kezelése, bizonylatolása Banki b…
    • 12 napja
  • Pénzügyi vezető

    • Budapest
    Munkavégzés helye: Budapest Főbb feladatok: a hatályos jogszabályokban foglalt pénzügyi és számviteli előírásoknak megfelelően a pénzügyi terület napi működésének felügyelete, …
    • 10 napja
    • Gyors jelentkezés