Raktáros és áruösszekészítő (heti 40 óra)

  • Törökbálint, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A REGIO JÁTÉK az ország legismertebb játékkereskedelmi vállalata, ahol minden kollégánk hivatása az, hogy örömöt juttassunk a gyermekekhez!Szereted a kihívásokat jelentő helyzeteket, a fizikai munka neked nem kihívás, hanem élvezet, ráadásul egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkádat és megfizetik a szorgalmadat?
NÁLUNK A HELYED! Jelentkezz hozzánk RAKTÁROS ÉS ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐNEK!A napi feladataid közé fog tartozni:
  • Izgalmas, új termékek ki-és bepakolása megadott tárhelyekre,
  • komissiózás a REGIO üzleteinek,
  • PDA (csuklóterminál) eszköz mindennapi aktív használata, ami olyan akár egy okostelefon,
  • online értékesítésbe való tapasztalatszerzés (rendelések összeállítása, csomagolása),
  • a dokumentációk pontos és precíz kezelése.
Mit kérünk Tőled?
  • Legyél magabiztos a raktárban, ismerd a raktári környezetet!
  • A PDA vagy egyéb csukló és/vagy kézi terminálok ismerete előny,
de az sem baj, ha nem ismered. Mi megtanítjuk! * rengeteg termékkel dolgozunk, így a jó fejben számolás elengedhetetlen,
  • és alkalmanként hétvégi munkavégzést is tudj vállalni, ami teljes mértékben fizetett.
Miért jelentkezz hozzánk?
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztonságos munkakörnyezet és izgalmas kihívások
  • Alapbér és műszakpótlék + teljesítményprémium
  • Munkavállalói élet és balesetbiztosítási program
  • Kétműszakos, tervezhető munkarend
  • 20% dolgozói kedvezmény
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből
  • Utazási hozzájárulás
KATT A JELENTKEZÉS GOMBRA! Várunk téged a REGIO csapatában!Állás adataiPozíció megnevezése Raktáros és áruösszekészítő
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória raktár

Regio Játék