Karosszéria lakatos

BMW

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink
számára a vezetés élményét.
BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben
és Nyíregyházán. A Magisz Kft. személygépkocsi és motorkerékpár márkakereskedésből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük
őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét - így téve az autósokat és motorosokat
szaktudásunk segítségével a BMW márka lelkes rajongóivá.
Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Nyíregyházára azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az
ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!
Csatlakozz hozzánk
KAROSSZÉRIA LAKATOSKÉNT.
FELADATOK:
  • Munkalap alapján elvégzi a szükséges karosszériajavítási, felületi megmunkálási feladatokat, beépíti a karosszéria
elemeket.
  • Veterán gépjárművek szét-, és összeszerelése
  • Gépjárművek karosszéria javítási munkálatainak maximális gondossággal, magas minőségi színvonalon történő elvégzése
  • Az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése
  • A műhely tisztán tartása az elvégzett munkálatok után
ELVÁRÁSOK:
  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Lemezzel dolgozni tudó szakember
  • Önálló munkavégzés és csapatban való együttműködési készség is
  • B kategóriás vezetői engedély
  • A felvétel feltétele próbanapon való részvétel
ELŐNYT JELENT:
  • Hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Főállású munkaviszony, határozatlan időre
  • SZÉP kártya juttatás a próbaidő után
  • A feltüntetett munkabér kezdő, próbaidős bérezés
  • Védőital és kávé biztosítása
  • Klimatizált és teljesen szerszámozott műhely
Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért

BMW