Közbeszerzési szakértő

Védelmi Innovációs Kutatóintézet

  • Budapest XII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • A Társaság célkitűzéseivel összhangban a szervezet beszerzési eljárásainak koordinálása, lefolytatása, adminisztrálása, valamint a Társaság közbeszerzési eljárásainak szakmai támogatása: Közbeszerzési és beszerzési eljárások teljes körű belső előkészítése, koordinációja, az eljárások dokumentumainak összeállítása, szerkesztése;
  • Az eljárások lebonyolításával összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása, iratanyag előkészítés;
  • Az eljárásba bevont szakterületi felelősök koordinálása, szakterületi egyeztetések lefolytatása, ajánlati felhívások, iratminták, szerződéstervezetek előkészítése, véleményezése;
  • Együttműködés külső közreműködőkkel, felelős akkreditált közbeszerzési tanácsadóval;
  • Közbeszerzési tervezési, adatszolgáltatási feladatok, valamint a közbeszerzési eljárások teljes körű előkészítése;
  • Beszerzés kontrolling: a Társaság belső eljárásrend szerinti - közbeszerzési értékhatár alatti - beszerzéseinek, valamint közbeszerzéseinek nyilvántartása a beszerzési igény keletkezésétől a szerződéskötésig;
  • Központosított (köz)beszerzések teljes körű adminisztratív támogatása (NKOH, DKÜ, VBÜ, KEF stb.);
  • Beszerzési igények egybeszámításának vizsgálata, a beszerzési igényekre irányadó eljárási szabályok meghatározása.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (jogi egyetemi diploma előny);
  • Közbeszerzési szakjogász diploma vagy menedzser szakirányú oklevél;
  • Állami közbeszerzési szaktanácsadói vagy felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói névjegyzékben szereplés;
  • A hatályos Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete;
  • Közbeszerzési tapasztalat: minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat (központosított DKÜ- NKOH releváns tapasztalat, DKÜ, NKOH, KEF stb eljárások pontos, naprakész ismerete;
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, MS Office);
  • Polgárjogi területen szerzett releváns 2-3 év szakmai tapasztalat;
  • Önálló munkavégzés közbeszerzési területen;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Terhelhetőség, megbízhatóság;
  • Gyors, hatékony és önálló munkavégzés;
  • Határidők pontos betartása.
  • Kihívásokkal teli munkakört és izgalmas feladatokat;
  • Innovatív, jövőbemutató technológiát;
  • Inspiráló környezetet a legjobb szakértőkkel;
  • Együttműködő, támogató csapatot.

Profession